” فروشگاه اینترنتی محصولات تخصصی پوست و مو مهرآذین” با شرایط ارسال سریع‌ محصولات، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر کرمان فعال شده است و امید است در آینده شهرستانهای منتخب استان کرمان نیز از این سرویس برخوردار گردند.

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، یک روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهند شد.

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی “مهرآذین”، تحویل سفارش در درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان و در تمام ایران می باشد. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد و پنجاه هزار تومان برای شهر کرمان رایگان و برای بقیه شهرهای ایران ثابت است. هزینه پست سفارشی 8000 تومان و پست پیشتاز 11000 تومان براساس تعرفه شرکت پست است.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور ماموران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور ماموران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– برای سفارش‌هایی که از طرق دیگری غیر از پست (مانند باربری، اتوبوس، تاکسی هایبین شهری و …) ارسال می‌شوند باید هماهنگی های قبلی صورت پذیرد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های معمول ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، تفاوت هایی اعمال گردد که حسب مورد با مشتریان محترم هماهنگی های لازم صورت میگیرد.